• Organizujemy zawody strzeleckie

  • Nasi zawodnicy to Mistrzowie i Medaliści

  • Zapraszamy na zawody i treningi w strzelaniu długodystansowym

  • Zapraszamy do Naszego Klubu

Kurs na Prowadzącego strzelanie

Szkolenie - kurs na Prowadzącego Strzelanie wg PZSS
Kurs będzie realizowany w Pile w dniach 25-27.02.2021

Harmonogram:
25 - czwartek (sala wykładowa oraz strzelecka I LO Piła, 64-920 Piła, ul. w. Pola 11)

26 - piątek (sala wykładowa oraz strzelecka I LO Piła, 64-920 Piła, ul. w. Pola 11)
27 - sobota (sala wykładowa oraz strzelecka I LO ) i ( HUBERTUS - Chodzież )

Kontakt:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
tel. 507372307

Program szkolenia do pobrania

Ważne!
Posiadając uprawnienia „Prowadzącego Strzelanie” możemy odbywać treningi całkowicie we własnym zakresie (mam na myśli osoby posiadające własną broń) lub brać pod opiekę inne osoby nie mające pozwolenia na broń. Dotyczy to także osób posiadających pozwolenie na broń, a nie posiadające uprawnień „Prowadzącego Strzelanie” – takie osoby nie powinny formalnie rzecz ujmując odbywać treningów samodzielnie, a właściciel strzelnicy może odmówić takiego treningu.

Jak to się ma do osób posiadających broń, na którą nie trzeba mieć pozwolenia czyli czarnoprochową lub pneumatyczną? Strzelać samodzielnie im nie wolno bez obecności „Prowadzącego strzelanie”. Żeby zrobić takie uprawnienia osoby muszą być członkami klubu strzeleckiego zrzeszonego w PZSS i muszą mieć zdany egzamin na „Patent Strzelecki” oraz wydaną „Licencję zawodniczą. Wówczas mogą odbyć kurs „Prowadzącego Strzelanie” i odbywać treningi we własnym zakresie. Teoretycznie na każdej osi powinien być przynajmniej jeden „Prowadzący Strzelanie”.
Po ukończeniu kursu otrzymujemy legitymację w formie plastikowej karty. Uprawnienia „Prowadzącego Strzelanie” uzyskujemy po ukończeniu kursu.

Podstawa prawna

Regulamin uzyskiwania uprawnień prowadzącego strzelanie.

Copyright 2021 - Inter-Continental Piła