• Organizujemy zawody strzeleckie

 • Nasi zawodnicy to Mistrzowie i Medaliści

 • Zapraszamy na zawody i treningi w strzelaniu długodystansowym

 • Zapraszamy do Naszego Klubu

Zmiany na Portalu PZSS

Szanowni Państwo,

W dniu 4 luty została wydana aktualizacja Portalu zawierająca następujące zmiany:

 1. Uruchomiono sprawdzanie 3 miesięcznego stażu przynależności Klubowej. Staż liczy się od dnia pierwszej przynależności – oznacza to, że w przypadku zmiany barw staż w pierwszym Klubie zalicza się zawodnikowi.
 2. Egzaminy będą publikowane w Portalu z wyprzedzeniem takim samym jak na stronie, jednak rejestracja będzie dostępna zgodnie z ustaleniami 14 dni przed.
 3. Rejestracja będzie bezwzględnie kończyć się 1 dzień roboczy przed egzaminem. Daje to czas Sekretarzom na przygotowanie dokumentów do egzaminu.
 4. Dodano informacje w Portalu odn. Badań lekarskich oraz kontaktu do organizatora poszczególnych egzaminów.
 5. Z uwagi na uruchomienie sprawdzania rejestracji na patent konieczne było uporządkowanie dat wstąpienia. Do czasu uruchomienia Portalu PZSS nie przechowywał dat rozpoczęcia i zakończenia przynależności w danym klubie. Z tej przyczyny daty wstąpienia widoczne w bazie przed 1.09.2018 mogą być niepoprawne.
 6. Daty wstąpienia, które były puste zostały ustawione na 1900-01-01, gdyż po uruchomieniu sprawdzania podczas rejestracji na egzamin ta data nie może być pusta.
 7. Wszystkie daty wstąpienia przed 1.09.2018 mogą zostać jednorazowo poprawione przez Klub. Wszelkie zgłaszane dotychczas problemy z ustawianiem daty wstąpienia zostały rozwiązane.
 8. Dodano zapis historyczny adresów zamieszkania w celu uniknięcia wątpliwości co do odpowiedzialności za błędne dane adresowe w orzeczeniach.
 9. Usprawniono czas dostarczenia wiadomości email z przypomnieniem hasła.
 10. Dodano możliwość weryfikacji dokumentów elektronicznych wydanych przez PZSS. (Dostęp przez stronę www.pzss.org.pl zakładka Portal Informatyczny).

 

Z Poważaniem,
Rafał Szelenbaum
Specjalista ds. informatyki

Copyright 2020 - Inter-Continental Piła