• Organizujemy zawody strzeleckie

  • Nasi zawodnicy to Mistrzowie i Medaliści

  • Zapraszamy na zawody i treningi w strzelaniu długodystansowym

  • Zapraszamy do Naszego Klubu

Relacja z III Mistrzostw klas I Szkół Średnich Powiatu Pilskiego

 

Fotorelacja - Puchar Święta Niepodległości Polski

Mistrzostwa klas pierwszych

14 11 2019 Szkoly s

Wazne informacje

Informacja dla członków klubu:

Z przyjemnością informujemy, że członkowie klubu, którzy spełniają wymogi Regulaminu przyznawania licencji zawodniczej PZSS mogą już składać wnioski na 2020 rok. Uwaga, wnioski należy składać tylko w Portalu Informatycznym PZSS.

Link do Portalu: https://portal.pzss.org.pl/

Uwaga:

Członkowie klubu, którym brakuje osobostarów zapraszamy na zawody w dniu 9 listopada 2019. Będą to ostatnie zawody w tym roku.

Link do zawodów: http://www.icpila.eu/index.php/wydarzenia

Ważne:

Członkowie klubu, którzy nie mają wystarczającej liczby osobostarów mają możliwość w dniu 9 listopada 2019 o godzinie 12:00 przystąpić do Sprawdzianu zgodnie z Regulaminem PZSS Przyznawania Licencji § 7 pkt 8.

 

Kurs do egzaminu na Patent Strzelecki

Członkowie klubu, którzy chcą uzyskać w tym roku Patent Strzelecki i spełniają warunki określone przez PZSS proszone są o rejestrowanie w Portalu Informatycznym. Poniżej szczegółowe dane odnośnie egzaminów w województwie wielkopolskim.

Więcej informacji na sronie WZSS

Informujemy, że klub prowadzi Kurs do egzaminu na Patent Strzelecki.

Zawoody o XV Pilski Puchar Jesieni roztrzygnięte

Zawody o XV Pilski Puchar Jesieni w roku 2019 zostały roztrzygniete. W zawodach wzięło udział ponad 50 zawodników, więc konkurencja była duża, Na podium stanęli najlepsi zawodnicy, którzy przez cały rok prezentowali wysmienitą formę. Zwycięzcom skladamy gratulacje, a wszystkim zawodnikom dziękujemy za świetny, sportowy duch rywalizacji i życzymy sukcesów w kolejnych zawodach.

REZULTATY zawodów.

20191012

 

Resized 20191012 113815 2035

Najlepsi junorzy

XV Pilski Puchar Jesieni - Już w sobotę!

Warsztaty strzeleckie - Zapraszamy!

Puchar Zarządu Klubu roztrzygnięty

W dniu 21 września 2019 roku odbyły się otwarte zawody strzeleckie o Puchar Zarządu Klubu. Zawody przeprowadzono zgodnie z przepisami PZSS i regulaminem zawodów. W zawodach wzięło udział 32 zawodników, którzy walczyli o trofea w sześciu konkurencjach. Wszystkim zawodnikom życzymy poprawy formy na kolejnych zawodach.

Link do konunikatu

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy kolejnych udanych startów.

Trójbój strzelecki - relacja

„Trójbój Strzelecki - 200-100-25m” z broni kulowej boczny i centralny zapłon na strzelnicy myśliwskiej w m. Górzna odbył się w dniu 15-09-2019. Celem zawodów była popularyzacja strzelectwa jako sportu pro obronnego młodzieży i dorosłych w rocznicę napaści faszystów i bolszewików na Polskę oraz „Przeciw wykluczeniu społecznemu strzelców i strzelectwa przez prezydenta Piły”.

Do zawodów zgłosiło się 16 strzelców, 12 spełniło warunki do startu w trzech konkurencjach, za miejsca I-V wręczono puchary i dyplomy oraz do 10 miejsca okazjonalne dyplomy, zawody przeprowadzono w doskonałej kameralnej atmosferze.

Poniżej najlepsza piątka strzelców w 3-boju kulowym 200-100-25m:

I miejsce Wożniak Jacek PBK „Tarcza” Piła, wynik 275/300 pkt. (16 x10)
II miejsce Wożniak Witold SKS „I-C’ Piła, wynik 275/300 pkt. (13 x10)
III miejsce Sadowski Kazimierz SKS „I-C” Piła, wyniki 266 pkt.
IV miejsce Pańczyniak Bogusław BK Czarnków, wynik 261/300 pkt.
V miejsce Cieśla Karol SKS „I-C” Piła, wynik 260/300 pkt.

Poza 3-bojem na dystansie 100 m – karabin boczny zapłon 90/100 pkt. uzyskał Olejniczak Michał, młodzik z SKS „I-C” Piła , Michał posiada już licencję PZSS Warszawa. Podczas zawodów na miejscu była - kawa, herbata, ciasteczka oraz pieczone kiełbaski z zupą gulaszową przygotowane przez Radę Rodziców klubu.

Organizatorzy serdecznie dziękują Uczestnikom za doskonałą promocję strzelectwa oraz zapraszają na zawody strzeleckie do Chodzieży w dniu 21.09.2019 rok.

Za organizatorów - Kazimierz Sadowski, prezes zarządu

Copyright 2019 - Inter-Continental Piła